ambasador

Anna

Odkąd sięgam pamięcią moje życie skupia się wokół ludzi, a dokładniej, ich zdrowia. Gdy myślę o moim dzieciństwie, widzę rodziców ubranych w białe fartuchy oraz domową poczekalnię pełną pacjentów, którzy przychodzili z pełnym zaufaniem do umiejętności oraz wiedzy mojej Mamy i mojego Taty. Już wtedy wiedziałam, że kiedyś tak jak Oni, ubiorę biały fartuch i będę nieść pomoc ludziom, którzy najbardziej jej potrzebują. Było dla mnie jasne, że medycyna stanie się moim życiem, a zdrowie innych- jego sensem.

ambasador

Jacek

Sportowiec, wychowawca, trener, samorządowiec, społecznik. 49-letni radny Miasta Płocka. Aktualny czterokrotny Zawodowy Mistrz Świata i Zawodowy Mistrz Europy w kickboxingu. Jedna z osób, która zapoczątkowała kickboxing w Płocku, trener sportów walki, wielokrotny reprezentant Polski, medalista wielu imprez i zawodów rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Aktywny społecznik. Czynny uczestnik wielu akcji charytatywnych i edukacyjnych. Wychowawca dzieci i młodzieży. Promotor zdrowego stylu życia. Wychowawca wielu medalistów i reprezentantów polski w kickboxingu.

Kontakt

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie pytania.

Edyta Gulkiewicz
Barocco Sp. z o.o.
mgr farm. Anna Kobylinska
ul. Saska 100 lok 4
03-914 Warszawa

Dział sprzedaży tel. 570 70 20 70 - wyłączny dystrybutor produktów MAG.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz Regulaminem sklepu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.