O nas

Odkąd sięgam pamięcią, zawsze bliskie mojemu sercu były zioła, ziołolecznictwo i naturalna medycyna. Moja prababcia w trudnych czasach wojny pomagała ludziom i wspierała ich w zdrowiu ziołami i naturalnymi domowymi sposobami leczenia. Miała poczekalnię pełną pacjentów, którzy przychodzili z pełnym zaufaniem do jej wiedzy i doświadczenia. To było bardzo wzruszające, kiedy widziałam uśmiechnięte twarze wszystkich ludzi, którym pomogła.

Już wtedy wiedziałam, że moją życiową misją będzie wspieranie ludzi, by żyli w zdrowiu, w szczęściu i miłości. Moja misja to moja pasja!

Pewnego dnia znalazłam się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie i napotkałam na swojej drodze cudownego człowieka, który pokazał mi jak żyć świadomie.

Dlatego też mam zaszczyt zaproponować Państwu wyjątkowe suplementy diety stworzone w całości przez polskiego wynalazcę Krzysztofa Wudarczyka.

Suplementy wyjątkowe jak ich Twórca. Rozwiązania i technologie zastosowane w naszych suplementach służą najwyższemu dobru jakim jest zdrowie. Dlatego w ich recepturze nie znajdziecie Państwo stearynianu magnezu oraz soli magnezowych, które przy dłuższym stosowaniu upośledzają pracę jelit.
Wszystkie składniki zastosowane w tych produktach są najwyższej jakości.

Serdecznie polecam Państwu produkty nowej generacji, z którymi utożsamiam się całym sercem.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej podróży!

Kontakt

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie pytania.

Edyta Gulkiewicz
Barocco Sp. z o.o.
mgr farm. Anna Kobylinska
ul. Saska 100 lok 4
03-914 Warszawa

Dział sprzedaży tel. 570 70 20 70 - wyłączny dystrybutor produktów MAG.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz Regulaminem sklepu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.