Wszelkie informacje o tych produktach pod numerem telefonu eksperta vianesse696 04 40 04 - Pani Edyta Gulkiewicz

O Vianesse

Mięśnie i jelito to najważniejsze czynniki wpływające na dobre samopoczucie i wewnętrzne zadowolenie. Zadaniem koncepcji VIANESSE jest ich naturalna aktywacja i stabilizacja. Koncepcja VIANESSE to połączenie świadomego odżywiania, ruchu fizycznego oraz mentalnego nastawienia.

VIANESSE nie jest ani dietą ani lekarstwem. Siedem lat badań na niemieckim Uniwerstytecie Johann Wolfgang-Geothe we Franfkurcie nad Menem przyczyniły się do tego że VIANESSE stosuje dziś tysiące osób w celach prewencyjnych oraz w celu wprowadzenia zmian i stabilizacji swojego ciała.

Oczyszczanie organizmu/detox to w dzisiejszych czasach bardzo innowacyjna terapia stosowana w wielu instytutach.

Faktem jest, iż tylko usunięcie przyczyn prowadzi do długofalowych pozytyw-nych rezultatów, których dotychczas nie udało się osiągnąć. Koncepcja VIANESSE bazuje na konsekwentnym budowaniu masy mięśniowej i stabilizacji przewodu pokarmowego. Jedna z tajemnic sukcesu koncepcji VIANESSE tkwi w nie powstawaniu bioaktywnych neurotoksyn, dzięki świadomej zmianie przyzwyczajeń żywieniowych.

 • Koncepcja VIANESSE przeznaczona jest zarówno dla dzieci jak i dorosłych oraz osób starszych, zarówno dla matek jak i menadżerów, dla sportowców rekreacyjnych oraz wyczynowych.
 • Koncepcja VIANESSE jest prosta w zastosowaniu, prorodzinna, a co najważniejsze nie jest dietą z zakazami.

Prebiotic drażetki

6 - 8 szt. dziennie

Są pożywką dla własnych/endogennych bakterii Bifido, pomnażających się w szybkim tempie i odpowiedzialnych za dobrą florę jelitową = optymalne trawienie.

Bogate w: ekologiczne włókna jabłkowe, pomarańczowe, ananasowe i bezglutenowe pszenne, ekologiczne pestki owocu granatu, ekologiczną babkę jajowatą, sproszkowane owoce wiśni acerola, naturalną witaminę C, E, B1, B2, B6, B12, kwas foliowy, kwas pantotenowy, biotynę, magnez, wapń i niacynę.

Smaki: owocowe i naturalne.

zdrowie uroda

BODY SHAPE

2 x 2 miarki dziennie

Wysokojakościowe aminokwasy budują masę mięśniową = spalanie tłuszczu.

Bogate w: wysokojakościowy koncentrat laktoalbuminy (wszystkie egzogenne aminokwasy), ekologiczne włókna jabłkowe, ekologiczna babka jajowata, sproszkowane owoce wiśni acerola, naturalna witamina C, E, B1, B2, B6 B12, kwas pantotenowy, wapń i niacyna.

Smaki: waniliowy, czekoladowy i naturalny.

zdrowie uroda

Człowiek jest tym, co je i jak to trawi!

Mięśnie i jelita to najważniejsze faktory dobrego samopoczucia.
zdrowie uroda vianesse
Należy unikać:
 • cukru
 • tłuszczu
 • białego pieczywa
 • alkoholu
 • antybiotyków
 • aromatów, słodzików
 • środków konserwujących
 • wzmacniaczy smaku
 • nadmiaru owoców i mięsa
vianesse
Należy spożywać:
 • ziemniaki
 • ryż pełnoziarnisty
 • makaron pełnoziarnisty
 • chleb razowy
 • warzywa
 • sałatę
 • wartościowe oleje
 • wodę
 • VIANESSE
Aktywność sportowa pomaga w osiągnięciu pozytywnych rezultatów

Cellulit powstaje w jelitach

Co to jest cellulit?

Cellulit jest połączeniem toksyn, wody i tłuszczu. Cellulit jest problemem kosmetycznym, który odzwierciedla złe odżywianie i trawienie organizmu. Innymi słowy jest on skupiskiem toksyn – początek w jelitach

Jak powstaje cellulit?

Powstanie cellulitu ma swoje korzenie w jelitach. Tam zostaje przetworzona toksycznie żywność przez grzyby Candida. Te toksyny zostają wchłonięte ścianką jelitową do obiegu krwionośnego. Małą ilość toksyn może organizm zredukować poprzez ruch fizyczny.

Jeśli powstaje za dużo toksyn, zostają one odkładane przez organizm na udach. Zanim zostaną one tam odłożne, są one najpierw rozcieńczane przez wodę i następnie odkładane wraz z tłuszczem w tych miejscach. Dzięki temu nie są one szkodliwe dla organizmu.

Dlaczego ochrona VIANESSE przed cellulitem jest taka skuteczna?

Połączenie toksyn, wody i tłuszczu ulega przemianie, a mianowicie zostaje ono przerwane. Jednocześnie krew musi wchłonąć toksyny i je odtransportować. Jest to możliwe wyłącznie pod warunkiem, że krew nie transportuje nowych toksyn z jelit.

Warunkiem efektywnego wyeliminowania cellulitu jest:
1. właściwość rozrywania połączenia toksyn, wody i tłuszczu, którą posiada Body Lotion
2. zdrowe jelito (nie produkuje nowych toksyn) dzięki koncepcji VIANESSE drażetkom Prebiotic oraz BODY SHAPE jak również przez zdrowe odżywianie i ruch fizyczny.

Stosując regularnie koncepcję VIANESSE, jako terapię od wewnątrz czyli oczyszczanie jelit dzięki drażetkom Prebiotic oraz odbudowywanie muskulatury dzięki BODY SHAPE, organizm odtransportowywuje toksyny, czego efektem zewnętrzynym jest jędrna skóra.

vianesse
Wszelkie informacje o tych produktach pod numerem telefonu eksperta vianesse zdrowie uroda696 04 40 04 - Pani Edyta Gulkiewicz

Kontakt

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie pytania.

Edyta Gulkiewicz
Barocco Sp. z o.o.
mgr farm. Anna Kobylinska
ul. Saska 100 lok 4
03-914 Warszawa

Dział sprzedaży tel. 570 70 20 70 - wyłączny dystrybutor produktów MAG.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz Regulaminem sklepu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.